W trakcie trwania targów łódzkie studio kulinarne BOOK&COOK przygotowało specjalne pokazy live-cooking, z elementami fire show. Pokazy poprowadzą finalista IV edycji programu MasterChef Adam Kozanecki oraz Aleksander Michalski, ceniony warszawski szef kuchni.

Adam Kozanecki - wyjątkowy, charyzmatyczny szef kuchnii BOOK&COOK. Finalista IV edycji programu MasterChef.
Miłośnik kuchnii Polskiej oraz łączenia tradycji z nowoczesnością. Jego dania są nie skomplikowane i wyjątkowo wykwintne. W swoich przepisach mocno nawiązuję do tradycji wyniesionych z domu, wskrzesza zapomniane receptury, które urzekają prostotą. Podczas wspólnego gotowania, zabierze nas w niezapomnianą podróż, po niemalże każdym regionie radując nasze podniebienia.

Aleksander Michalski - swoje umiejętności zdobywał od kucharzy z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem.
Przygodę z gastronomią rozpoczął w wieku 19lat. Autor menu wielu restauracji w Polsce oraz za granicą. Obecnie szef kuchnii ,,Sakana Sushi Bar'' na Burakowskiej (Warszawa), ,,Lulu Bar'' na Poznańskiej oraz ,,Chińczyk Bistro'' na Bystrzyckiej. Właściciel firmy zajmującej się szkoleniami w gastronomii oraz tworzeniem menu. Inspiracje do tworzenia dań czerpie głównie ze swoich podróży po całym świecie. Prywatnie pasjonat kultury azjatyckiej, tatuażu, psów, kina oraz lego.

Internetowe pokazy kulinarne 50x50 1200x360

SCENA
godz. 11:00 – 12:30 „EKO FIRE SHOW” - POKAZY KULINARNE
organizator: BOOK&COOK Studio Kulinarne
prowadzenie: Adam Kozanecki

godz. 13:00 – 14:30 „AZJA EXPRESS FIRE SHOW” - POKAZY KULINARNE
organizator: BOOK&COOK Studio Kulinarne
prowadzenie: Aleksander Michalski