Złoty Medal Targów natura FOOD & beECO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce nagród przyznawanych produktom za ich wysoki poziom i niezaprzeczalną jakość.

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w aż ośmiu kategoriach (m.in. dla produktów ekologicznych, naturalnych i tradycyjnych). O tym do kogo trafi nagroda decyduje grono ekspertów, w którym zasiadają przedstawiciele środowisk naukowych, jednostek certyfikujących, organizacji branżowych oraz prasy fachowej.

REGULAMIN KONKURSU 2023 - PDF
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2023 - PDF
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2023 - WORD

Celem konkursu jest wyróżnienie, promocja oraz popularyzacja wśród konsumentów najlepszych produktów prezentowanych w trakcie Targów natura FOOD & beECO. W trakcie obrad jury oceniana jest innowacyjność technologiczna, pomysłowość, ale też wizjonerskie podejście do tematu opakowań. Ważne są atesty i certyfikaty oraz kryterium ostateczne czyli walor jakościowy.

To wszystko sprawia, że Złote Medale Targów natura FOOD & beECO, przyznawane od pierwszej edycji wydarzenia, cieszy się wysokim poważaniem zarówno wśród odbiorców targów jak i przedstawicieli branży. Są symbolem najwyższej jakości, którym chętnie chwalą się wszyscy laureaci plebiscytu.